Leke Tedavisi

Lazer ile Kılcal Damar
5 Aralık 2014
Ultherapy ile Yüz Germe
5 Şubat 2015
Hepsini Göster

Leke Tedavisi

Çok küçük zaman aralıklarında leke harici bir bölgeye tesir etmeden sadece belirli bir renk maddesine müdehale ederek yapılan tedavidir.

Karbon Peeling nedir?

Gözenek genişliği, yağların düzensizliği, ciltteki sarkmalara etki etmek adına yapılan tedavidir. Bu tedavi sayesinde gündüz tedavi olunup akşam yapılacak bir davete katılınılabilirsiniz.

Uygulunma Şekli

Derinin temizlenmesinin ardından cilde nüfuz etme kabiliyetine sahip karbon serumu sürülür. 5-10 dakika bekletilir bu sırada karbon cilde emilir.
Ardın cilde lazer gönderilir ve cilde yedirilmiş karbon partikülleri lazeri emerler. Böylelikle ısı artışı, ses dalgaları ve lazerin melalinin tarafından emilimi sonucu gözeneklerde küçülme ciltte gerginlik ve kırışıklıklarda azalma, aynı zamanda lekelerde hafifleme elde edilir.

Bu işlem ne kadar sürmektedir?

Ortalama yarım saat sürmektedir. 10 gün ara ile 4-8 seans, ihtiyaca göre farklı miktarda seanslar önerilir. İşlem sonrasında hafif eritem dışında yan etki görülmez.
Göz Etrafı Morluğu
Alerji, sigara, alkol ve kafein tüketim, derinin incelmesi, koyu tenli olmak vb. durumlar ile güneş hasarlarından kaynaklanan göz etrafı morluğu; orta deri tedavisi gerektirir. Leke Tedivisi ile bu gibi şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: