menu

Kalıcı Makyaj Randevu

Kalıcı makyaj uygulaması yüz bölgesinde kaşlar, dudak kenarları ve göz kenarlarına yapılan bir estetik uygulamadır. Göz konturü uygulaması özellikle kozmetik ürünlere karşı alerjisi olanlar, elleri titrediğinden dolayı düzgün makyaj yapamayanlar, kirpiklerinin daha gür görünmesini isteyenler, gözlerinin daha anlamlı ve daha net görünmesini isteyenler, gözleri düşük yapıya sahip olup bundan rahatsız olanlar yada gözlerinin küçük olmasından şikayetçi olanlar tarafından çok sık tercih edilen bir uygulamadır. Kalıcı göz konturu uygulaması üç farklı şekilde yaptırılabilir. Kadınlar ya sadece gözlerinin altına ya gözlerinin yalnızca üstüne ya da gözlerinin hem altına hem de üstüne kalıcı göz konturü uygulamasını yaptırabilirler. Kalıcı makyaj uygulaması çeşitleri arasında en kısa sürede yapılanı kalıcı eyeliner uygulamasıdır ve bu uygulama yaklaşık olarak yarım satte yapılır. Özellikle cilt hassasiyeti olan kişilere uygulamaya başlamadan önce anestezik etkili kremler sürülerek bu bölgelerin uyuşması ve uygulama süresi boyunca kadınların daha konforlu ve daha rahat olması sağlanır. Krem sürüldükten sonra yaklaşık olarak 15-20 dakika beklenir ve daha sonra kalıcı makyaj uygulamasına başlanır. Kalıcı göz makyajı uygulamasında en çok dikkat edilmesi gereken nokta göz yapısına uygun bir çizim yapılmasıdır. Kalıcı makyaj uygulaması sayesinde küçük olan gözler daha büyük gösterilebilir yada bunun tam tersi büyük olan gözlerin daha küçük görünmesi sağlanabilir. Bunun yanı sıra kalıcı göz makyajı uygulaması sayesinde ayrık olan gözler birbirine daha yakın gösterilebileceği gibi bitişik gözlerin birbirinden daha uzak görünmesi sağlanabilir.

Dudak

Kalıcı makyaj dudak uygulamaları dudaklarınızı daha iyi görünüme, düzensiz dudak hatlarını bozuklukları düzeltir, ruj ve düzgün hatlı dolgun ve çekici bir dudak yapısına sahip olmanızı sağlar. Dudakta bulunan yara izlerini gizleye bilir. Kalıcı makyaj dudak uygulamalarımızı burada bulabilirsiniz. Profesyonel kalıcı makyaj dudak çerçevesi uygulaması, kalıcı makyaj dudak boyama uygulaması ve kalıcı kalıcı makyaj gölgeleme uygulamaları yapıyoruz.

Profesyonel kalıcı makyaj dudak boyama uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj dudak uygulamaları dudak çerçevesi çizildikten sonra dudak bölgesinin görünen kısmının kalıcı makyaj boyası ile boyama işlemidir. Bu kalıcı makyaj uygulama sayesinde dudak hatlarınızda ki bozuk görünüm giderildiği gibi dudaklarınızı beş yıl süre ile bir daha ruj sürme olayını ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Kalıcı makyaj dudak boyama uygulaması kalıcı makyaj makinesi ile doğal mikro pigment boyalar ile uygulamaktayız. Profesyonel kalıcı makyaj dudak boyama uygulaması yaptırmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Phıbrows tekniğiyle mikroblading uygulaması

Sorularınız için soru@estemore.com

İlsun Özkaya Aka - eniyihekim.com Sabri Algun AKA - eniyihekim.com
DİĞER UYGULAMALAR